Frashis shahreza Frashis shahreza Frashis shahreza Frashis shahreza Frashis shahreza Frashis shahreza Frashis shahreza

حلال های شیمیایی

هگزان      :: هگزان صنعتی   :: هگزان خوراکی

هپتان      :: هپتان صنعتی ( این حلال به عنوان هپتان نرمال می تواند در بعضی از صنایع شیمیایی و لاستیک سازی با گرید پایین تر جایگزین نمونه خالص آن گردد.)

حلال آیزوپارافینیک (M14)      مونواتیلن گلیکول        دی اتیلن گلیکول  

تری اتیلن گلیکول                   حلال های آروماتیک    متانول

حلال تمیزکننده حمام های اولتراسونیک ( ماده ای خنثی است که با قدرت خیس کنندگی و تفکیک باقیمانده ها، جهت تمیز نمودن سطوح فلزی، شیشه ای، سنگی حساس از گریس، خمیرهای روغنی، خاک و ذرات ریز و پولیش نهائی بکار می رود. شرایط عملیاتی کاربرد عالی آن در دمای ۴۰-۸۰ و به مدت ۳۰الی ۱۲۰ ثانیه می باشد.سپس با آب شستشو و خشک می گردد. )

حلال شستشوی نهائی ورق آلومینیم و فلزات ( این حلال شفاف و عاری از هرگونه موارد ناخالص و مضر جهت زدودن چربی و ذرات جامد حاصل از نورد فلز در آخرین مرحله برش ورق بکار می رود که باعث تمیزی و شفافی سطح محصول نهائی می گردد. از آن می توان به عنوان پوششی در مقابل اثرات جوی بر روی سطح محصول نهائی نیز استفاده کرد. کار با آن در محیط کارخانه بسیار ایمن بوده و بوی تندی ندارد. )

حلال شستشوی || PD – 680 TYPE ( این حلال که با پایه هیدروکربنی (نفتی) ساخته شده است فاقد هرگونه ناخالصی از قبیل ترکیبات گوگرد، نیتروژن و اکسیژن دار می باشد.کاربرد وسیع آن در قسمت خدمات و سرویس های هواپیماهای مختلف و شستشوی قطعات آنها می باشد. )
فرآورده ری سول 
۸۴۰۱ ( این حلال روغنی دارای پایه نفتی بوده و در صنایع نورد آلومینیم و سایر صنایع که به چنین فرآورده ای با خصوصیات آتش گیری متوسط، روان کنندگی بالا و پاک کنندگی سطوح فلزی نیازمند باشند کاربرد دارد.فرآورده فوق علاوه بر خواص ذکر شده، از نظر خنک کنندگی در نورد گرم و نیز نقطه جوش نهائی دارای شرایط مطلوب می باشد، بطوری که مشکل اثر لکه گذاری بر روی محصول نهائی را برطرف نموده است. )
فرآورده ری سول
۸۴۰2 ( این ماده روغنی در دستگاه نورد سرد فلزات به کار می رود ، و هیچگونه اثر نامطلوب بر روی فلزبه جا نمی گذارد . خصوصیات این فراورده عبارتست از : مقاومت در برابر ترکیب با روغن های دیگر , شاخص گرانروی بالا , مقاومت در برابر ایجاد خوردگی و همچنین می تواند برای نیروهای نورد بالا نیز مصرف شود . )
فرآورده ری سول
۸۴۰3 ( این ماده روغنی در کارخانجات نورد گرم فلزات,بخصوص صنایع آلومینیوم به کار می رود.نقطه اشتعال آن بالا و دارای قدرت روانکاری , پاک کنندگی , مقاومت در مقابل اکسیداسیون و فشار عالی می باشد. )
مايع دي الكتريك(
این فرآورده جایگزین نمونه های واردانی از کمپانی های BP و ESSO گردیده است.کاربرد آن در ماشین آلات حساس و گرانقیمت در صنایع الکترونیک سازمان صنایع دفاع می باشد. )
روغن کارامبا(
این روغن در کارخانه های باطری سازی (باطری اسیدی)در مرحله برش شبکه های سربی مصرف می شود و با توجه به گرانروی پائین، دارای مقاومت حرارتی خوب در سیستم مزبور می باشد. برای تهیه این فرآورده از برش های نفتی سبک و مواد افزودنی مناسب استفاده می گردد. )

 
Farshid Shahreza

پنجشنبه 16 مرداد 1399

تماس با ما

آدرس ما : اصفهان ، کیلومتر ۵۵ جاده اصفهان- شهرضا،شهرک صنعتی رازی، بلوار رازی،فاز اول ، خیابان دهم
تلفن تماس : 53323252-031

Product_Catalog_Icon
Farshid Shahreza